داستان کانی کارت!

داستان کانی کارت از اونجایی شروع میشه که یک مرد می خواد تغییر کنه، هم به خودش و هم به اطرافیانش کمک کنه. از سال 1370 شروع میکنه به کار کردن و پیاده کردن ایده های کوچک و بزرگ. ایده ها پشت سره هم شکست می خورند اما تکامل پیدا می کنند فقط به خاطر استمرار اون مرد.

اون مرد بزرگ تسلیم نمیشه و بالاخره سال 1387 یک شرکت ثبت می کنه و فعالیت خودش رو در سطح استانداردهای بین الملی میرسونه اما دوباره …

شکست تبدیل به داستان همیشگی ایده های مرد شده بود تا بالاخره تکه ی گمشده ی پازل موفقیت مرد در سن 16 سالگی پیدا میشه. شاید یک پسر 16 ساله بی تجربه کاره زیادی از دستش برنیاد اما از دست یک تیم دونفره پدر پسری هرکاری برمیاد. ایده های مرد داستان ما هر روز بزرگ تر، بروز تر و در عین حال سخت تر می شدند. مرد فقط زمان نیاز داشت تا پسرکش رشد کنه و قوانین بازی رو یادبگیره. پس با وجود شکست های سنگین تر فقط صبر کرد.

.

.

.

حالا، فروردین ماه سال 1399، پسرک تبدیل به یک جوان 20 ساله شده و تیم دونفره پدر پسری تکمیل. جمع ایده و تجربه از سوی پدر و جمع انرژی و نوآوری از سمت پسر ماه عسلی تازه به نام شرکت زیبا کانی ایرانیان شد که مالک گروه سایت های کانی است. کانی کارت یکی از اعضای گروه سایت های کانی است که خالق آن پدری مراد و پسری مرید است.

تیم دو نفره پدر پسری حالا تبدیل به خانواده کانی شده است که تیم های برنامه نویسی، پشتیبانی، حقوقی، بازاریابی و برندینگ را در خود جای داده است و هر روز بزرگ تر و زیباتر می شود. این بود داستان کانی کارت که در آن یک خانواده برای خدمت به مردم شبانه روز تلاش می کند.

همه اعضای خانواده بزرگ کانی مدیون صبر و استقامت بزرگ مرد داستان هستند.

خانواده بزرگ ما

تلاش، نوآوری، وفاداری، آموزش. این ها عناصر مهم خانواده بزرگ کانی است که محیط کار را برای هر یک از اعضا شاد و رشد دهنده می کند. همه ما در این خانواده بزرگ تنها یک هدف داریم. ارائه خدمات با کیفیت به مردم عزیزمان. به یاری خدا

پشتیبانی 24/7

پشتیانی 24/7 به معنی، پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته است که با همت تیم پشتیبانی گروه سایت های کانی این خدمت به کاربران کانی کارت ارائه می شود.

0 %
پاسخگویی
0 %
رضایت
0 %
اثربخشی

به خانواده بزرگ کانی بپیوندید!

برای اطلاع از فرصت های شغلی در گروه سایت های کانی ایمیل خود را وارد کنید تا درصورت نیاز با شما تماس بگیریم.

X