درباره ما

گروه سایتهای کانی مشتمل بر چند سایت زنجیره ای و شبکه فروشگاهی کانی متشکل است از مجموعه متعددی از فروشگاهها و مراکز خدماتی و درمانی که به نوعی نیاز جاری عموم مردم می باشد.
در این شبکه، گروههای مختلف مردمی اعم از کارمندان، کارگران و اصناف مختلف با استفاده از ظرفیتهای خریدهای اینترنتی به صورت نقدی و کیف پول الکترونیکی به صورت اعتباری (اقساطی) از فروشگاههای طرف قرارداد، مبادرت به خرید اعتباری می نمایند.
واریز اعتبار پس از طی مراحل قانونی شبکه بانکی و قرض الحسنه های همکار صورت می یابد به طوری که معرفی شدگان به قرض الحسنه های همکار با ارائه اسناد ضمانتی و تکمیل مدارک و فرمهای مربوطه، یک وام اعتباری دریافت میکنند و در تعامل قرض الحسنه با شبکه فروشگاهی کانی، مبلغ وام به این شبکه تسویه میگردد.
اعتبار تخصیص یافته، صرفا در بستر درگاههای الکترونیکی فروشگاههای شبکه، قابل خرید خواهد بود، بدین منظور تمام سعی مجموعه کانی آن است که فروشگاهها و مراکز خدماتی معتبر مورد نیاز در سبد نیازمندیهای روزانه عامه مردم را به شبکه فروشگاههای کانی اضافه نماید.
سایت فروشگاه اینترنتی کانی مارکت یک پاساژ الکترونیکی بوده که تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات و خدمات، کالاهای خود را مطابق مقررات سایت ارائه می نمایند.
کلیه فروشگاهها، تولیدکنندگان، مراکز خدماتی درمانی و سلامت، سیاحتی و تفریحی معتبر در کل کشور مجاز به ثبت نام در سایت به عنوان فروشنده کالا و خدمات هستند که پس از اعتبار سنجی